هلدینگ آموزشی خوارزمی

موسسه خوارزمی و تفاوت آن با دیگر موسسات آموزشی

موسسه بزرگ خوارزمی با مدیریت مهندس پژمان عباد، از بدو تاسیس همیشه دلگرم به همراهی شما بوده است و طی این سالیان توانسته است خدمات گسترده ای در زمینه آموزش، پژوهش و اعزام دانشجو ارائه دهد.

 • اخبار هلدینگ آموزشی خوارزمی
 • 782 بار بازدید

چرا داوطلب از طریق موسسه خوارزمی اقدام به ثبت نام می نماید؟

موسسه خوارزمی تهران با هدایت و مدیریت مهندس پژمان عباد طی سالیان متمادی موفق شده خدمات گسترده و متنوعی در زمینه آموزش و پژوهش و اعزام دانشجو ارائه دهد.

بسیاری از متقاضیان می پرسند چگونه خوارزمی در این سالها توانسته این میزان از خدمات و تنوع را پوشش دهد.

ما می گوییم با تلاش ، پشتکار و دلگرمی شما همراهان خوارزمی ما موفق شدیم عنوان بزرگترین هلدینگ آموزشی کشور را بدست بیاوریم.

باید بپذیریم روش ارتباط افراد با کالا و خدمات تغییر کرده است و رشته‌هایی مانند MBA و DBA دنیای جدید بازار و ارتباط را به مردم معرفی و پذیرانده است.

 • با وجود این همه مراکز خرید و بنگاه‌های فروش ماشین و مراکز خرید گوناگون با ساختمان‌های شیک و بلند چرا دیجی کالا توانسته به درامد میلیاردی برسد؟
 • با وجود این همه شرکت‌های تاکسی‌رانی و آژانس‌ها و مترو و شرکت‌های اتوبوس‌رانی چرا فقط ظرف کمتر از دو سال اسنپ توانسته بازار سفرهای داخل کشور را در دست بگیرد و به درامد میلیاردی برسد؟
 • اگر نگاهی به ۱۰ سال گذشته بیندازید اداره‌ی پست ستون‌های خود را اجاره می‌داد چراکه محل تجمع افراد مختلف بود ولی الان چند مدت است که خود شما به اداره پست سر نزده‌اید؟

چرا خوارزمی؟

 1. اگر به چرخه‌ی ورود مشتری در موسسه خوارزمی نیم‌نگاهی نگاه داشته متوجه می شوید، داوطلب می‌تواند تمامی نیازهای آموزشی خود را از پیش‌دبستانی تا دکتری، دریافت نماید.
  • پوشش کامل خدمات خوارزمی به نحوی است که برای مثال متقاضی اعزام تحصیل به اروپا می تواند رزومه علمی قوی برای خود ایجاد نماید.
 2. به‌ محض ثبت‌نام داوطلب، فرد می‌تواند از مزایای ویژه باشگاه مشتریان در ۱۳ سرفصل، استفاده کند.
 3. چون مخاطب به‌صورت فردی وارد نمی‌شود و با منطق «بازار من، بازار توست» با اطمینان قبلی و قلبی بیشتر، پذیرش خدمات خوارزمی است.
 4. از بزرگ‌ترین، مزایای خدمات دانشگاهی، انتخاب فقط یک الی دو روز کلاس آموزشی در هفته «۵ شنبه یا جمعه یا پنج‌شنبه و جمعه»، بهره می‌گیرد.
 5. بجای پرداخت شهریه در ترم‌های مازاد، از بسته همراه، استفاده، می‌نماید.
  • تا پایان فارغ‌التحصیلی در جهت بالا بردن کیفیت آموزش دانشجو با او همراه خواهیم بود.
  • درنهایت با در نظر گرفتن طول مدت تحصیل، علاوه بر اینکه در وقت صرفه‌جویی می‌شود، هزینه کمتری را نیز پرداخت می‌نماید.
 6. بجای مطالعه و تمرکز بر یک کتاب درسی ۱۵۰ تا ۲۰۰ صفحه‌ای، می‌تواند از یک جزوه خلاصه ۳۰ تا ۴۰ صفحه‌ای استفاده نماید.
 7. برای اولین بار، سیستم همراه کلاس در غالب دانشگاه‌ها، طراحی‌شده و رقیبی در این بخش، وجود ندارد.

  • اکثر رقبا در ورود به دانشگاه با داوطلب ارتباط برقرار می‌نمایند و در این بازار، فقط، خوارزمی، سرویس آموزشی‌ترم به ترم تا پایان فارغ تحصیلی را ارائه می‌دهد.
 8. اکثر دانشجویان، شاغل هستند و با کمبود زمان مواجه‌اند، لکن افزایش سطوح سواد و پیشرفت تحصیلی برایشان اهمیت دارد .
  • زنجیره‌ی آموزشی «بسته همراه و کلاس پایان هفته» به آن‌ها از حیث روحی کمک بسزایی، می‌کند.
 9. اطلاع‌رسانی درست از دانشگاه‌های بی آزمون.
  • در ارتباط با دانشگاه‌ها، موسسات دیگر آموزشی از اتفاقات جدید آموزشی با تاخیر مطلع می شوند.
  • درحالی که موسسه خوارزمی تهران که فعال صنعت آموزش است، در اولین اقدام اطلاع رسانی انبوه انجام می دهد.
 10. عدم آشنایی مراکز دانشگاهی با روش‌های جدید تبلیغاتی یا محدود بودن بودجه‌ی این مراکز در جذب داوطلب. از تأثیرگذاری تبلیغات در تأثیرگذاری بر مخاطب و رفع نیازهای آموزشی آنان، غافل‌اند.
 11. در موتورهای جستجو، کلمه‌ی بی آزمون در هر مقطعی (کاردانی تا دکتری) جستجو، کنید، به نظر شما، سایت کدام دانشگاه در این جستجو، بالا، می‌آید؟ به‌جز چند سایت خبری و چند دانشگاه هیچ دانشگاه دیگری وجود ندارند و حتی در صفحه اصلی بسیاری از دانشگاه‌ها این مطلب به‌راحتی قابل‌رؤیت نیست.
 12. اکثر مخاطبان مجموعه دانشگاه‌های «بی آزمون»، از نداشتن وقت کافی، رنج می‌برند.
  • هیچ‌یک از سیستم‌های دانشگاهی در کل کشور، مرکزی بنام مرکز مشاوره و پشتیبانی رایگان یا اطلاع‌رسانی تلفنی و آنلاین ندارند.
  • این درحالی است که موسسه خوارزمی تهران یک واحد مستقل مشاوره و پاسخگویی به مشتری دارد.
 13. برای ثبت‌نام در تمامی دانشگاه‌ها، مخاطب، باید زمانی را برای ثبت‌نام و بی‌اعتنایی‌های دانشگاهی، بگذارد تا شاید، بتواند، نتیجه‌ی اولیه یعنی «ثبت‌نام» را بگیرد.
  • درصورتی‌که در این موسسه پس از مشاوره به داوطلب و انتخاب دانشگاه، موسسه رأساً برای ارسال مدارک به دانشگاه اقدام می‌کند.

در موارد ۹ تا ۱۳ می‌توان به تفاوت فاحش عملکرد مراکز خصوصی و نحوه‌ی کسب درآمد آنان و چابکی مؤسسات خصوصی اشاره کرد.

اگر به آمار شرکت‌کنندگان کلاس‌های کنکور از سال ۱۳۷۴ تاکنون نیم‌نگاهی بی اندازید متوجه خواهید شد که از سال ۸۵ به بعد تغییراتی در قوانین جذب در دانشگاه‌ها به وجود آمده است.

عملکرد ضعیف مؤسسات کنکور و تقویت مدارس، باعث شد مدارس زنجیره‌ای و مدارسی با دریافت شهریه‌های مبالغ بالا شکل بگیرد.

همین امروز در تهران، اکثر مؤسسات آموزشی کنکوری تعطیل یا نیمه تعطیل هستند؛ و تنها دلیل آن را می‌توان تغییر نگاه مدیران مدارس به تبلیغات و دیگر عوامل دانست.

درنهایت با افتخار اعلام می‌گردد موسسه خوارزمی تهران در هر استان و در هر مقطع این امکان را دارد که در هر ترم بالغ‌ بر پنج هزار دانشجو را جذب نماید و پیمانکار جذب دانشجو برای وزارت علوم تحقیقات و فناوری باشد.

مطالب مرتبط

ارسال یک نظر